Jak rozeznat kvalitní výrobek

DETRAKTA s.r.o.

Na internetu nalezneme mnoho stránek nabízející produkty, které se označují jako NANO. Je třeba si uvědomit, že NANO je měrná jednotka a tím pádem ji ke svému produktu může přidat každý. Například NANO Jar na nádobí. Níže naleznete pár bodů, které by Vám měli pomoci orientovat se v tom, aby jste nebyly za své peníze podvedeni nebo zklamáni. 

 

1: Cena 

- pakliže najdete produkt, který se Vám zdá příliš levný, zbystřete. Mnoho vykuků si na internetu objedná opravdovou impregnaci, kterou pak naředí vodou a přelepí etiketu, po té pošlou znovu do prodeje.

 - dbejte i na cenu výrazně vysokou. Tyto produkty můžou být a většinou i jsou kvalitní, ale jsou předražené, nejčastěji je na vině drahá reklama v televizi, vyskakovací okna na internetu nebo přednostní výpisy na googlu. Je jasné, že to někdo musí zaplatit a tím je spotřebitel. 

 

2: Žádejte vzorek

- pakliže je prodejce solventní, vzorek na odzkoušení Vám poskytne. Můžete udělat malou objednávku a prodejce požádat i o vzorek jiného produktu.

 

3: Videa

- v kterých vidíte jak jeden produkt Nano chemie odstraní jedním tahem připálený sporák a podobně jsou nesmyslné. Pro takto jednoduché odstranění je třeba nejdříve plochu vyčistit, odmastit (můžete použít speciální přípravek Cleanix) a po té povrch impregnovat dle pokynů. Teprve, až pak je povrch snadno čistitelný a nečistoty, připáleniny, oleje a další se neudrží. 

 

 

27
Duben
2018

AKCE - Doprava zdarma!

Přidáno: 27. 4. 2018 13:00:00 Počet shlédnutí: 1199

AKCE - Doprava zdarma! Máme pro Vás dobrou zprávu. DOPRAVA je ZDARMA

Čtěte více... Komentáře: 0

16
Květen
2018

Klikni zde

Přidáno: 16. 5. 2018 10:45:00 Počet shlédnutí: 847

Klikni zde Snažíme se Váš nákup ulehčit. Naše produkty jsou rozdělené do kategorií, tak aby jste našli přesně to, co hledáte. V levém panelu najdete produkty pro domácnost, automobily, stavby a další. Zde Vám jednoduše a jednotlivě vysvětlíme jaký produkt použít právě při impregnacích Vašeho povrchu.

Čtěte více... Komentáře: 0

21
Listopad
2017

Nové možnosti doručení zásilek

Přidáno: 21. 11. 2017 16:03:55 Počet shlédnutí: 808

Nové možnosti doručení zásilek Nyní si můžete nechat doručit vaše zásilky do Z-pointu.

Čtěte více... Komentáře: 0

31
Leden
2018

Nová rubrika VIDEA

Přidáno: 31. 1. 2018 12:45:00 Počet shlédnutí: 936

Nová rubrika VIDEA Připravili jsme pro Vás novou rubriku Videa. Nyní můžete pohodlně vidět, jak naše přípravky vypadají v akci a kde je můžete použít.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info