DEATRAKTA s.r.o. představuje své nano produkty

Využijte princip a potenciál NANOTECHNOLOGIE

Jako nanotechnologie se obecně označuje technický obor, který se zabývá tvorbou a využíváním technologií v měřítku řádově nanometrů (obvykle cca 1–100 nm), tzn. 10−9 m (miliardtiny metru), což je přibližně tisícina tloušťky lidského vlasu. Nanotechnologie se jako slovo se za poslední roky velmi často skloňuje ve spojitosti se strachem z něčeho nebezpečného. Přitom si většina z nás ani neuvědomuje, že se dnes vyskytuje jeho podstata ve všem kolem nás v pneumatikách automobilů, v nádobách na skladování potravin, v zubních pastách, v opalovacích krémech, v tenisových raketách i míčích, textilu, v přehrávačích CD a dokonce jako součást povrchu sanitární keramiky.

K čemu je mi to dobré?

Přípravky na bázi nanotechnologií mohou usnadnit téměř každému, mohou výrazně šetřit některé náklady nebo zlepšit kvalitu jiných výrobků, čímž se zvýší jejich konkurenceschopnost.

 • Jedná se o prostředky s nanočásticemi nejčastěji oxidu křemíku, stříbra či jiných základních prvků. Nosičem jsou voda, alkohol či jiná rozpouštědla.
 • Vytváří funkční povrch chemicky vázaný na podklad pomocí Van der Waalsova principu (magnetické síly místo klasických chemických pojiv).
 • Impregnace, volitelně účinek hydrofilní- vodu přitahující (laky, skla) tzv.samočistící efekt.
 • Neuzavírá nasákavé materiály jako je dřevo, ale jen chrání.
 • Nezanáší póry.
 • Nemění barevnost podkladu.
 • Ochrana proti růstu řas, mechů a plísní.
 • UV ochrana (prodloužení životnosti podkladu).
 • Ověřená životnost ochrany 3 až 7 let podle druhu přípravku a druhu expozice. Bez problémů odolává teplotám až 300°C.
 • Neobsahují žádné vosky ani silikony.
 • Odolné vůči vodě, špíně a skvrnám.
 • Vydrží až 12 let.
 • Nanotechnologie dokáže přeměnit běžně neomyvatelné povrchy na omyvatelné (například pískovce v koupelnách, fasády budov).

 Zde Vám příkládáme nějaké video ukázky pro představu.

 

 

 

A co umí naše produkty?

Naše nanoprodukty slouží především k impregnaci růžných nasákavých materiálů jako je ochrana dřeva před vlhkostí, probarvená lazurou. Jsou to většinou bezbarvé kapaliny, které se nanášejí nástřikem, nátěrem či zaleštěním. Není problém impregnovat boty, textil včetně kůže tak, aby vše vypadalo stále jako nové. Tekuté stěrače na čelní sklo, samočistící lak, čistá klimatizace či impregnované sedačky, to je zas něco pro Vašeho automobilového miláčka. Desinfekce pomocí nanočástic koloidního stříbra je známá po staletí nyní můžete díky našemu Silver Sanitex dosáhnout trvalého antibakteriálního efektu.

Aktuality:

27
Duben
2018

AKCE - Doprava zdarma!

Přidáno: 27. 4. 2018 13:00:00 Počet shlédnutí: 1199

AKCE - Doprava zdarma! Máme pro Vás dobrou zprávu. DOPRAVA je ZDARMA

Čtěte více... Komentáře: 0

16
Květen
2018

Klikni zde

Přidáno: 16. 5. 2018 10:45:00 Počet shlédnutí: 848

Klikni zde Snažíme se Váš nákup ulehčit. Naše produkty jsou rozdělené do kategorií, tak aby jste našli přesně to, co hledáte. V levém panelu najdete produkty pro domácnost, automobily, stavby a další. Zde Vám jednoduše a jednotlivě vysvětlíme jaký produkt použít právě při impregnacích Vašeho povrchu.

Čtěte více... Komentáře: 0

21
Listopad
2017

Nové možnosti doručení zásilek

Přidáno: 21. 11. 2017 16:03:55 Počet shlédnutí: 809

Nové možnosti doručení zásilek Nyní si můžete nechat doručit vaše zásilky do Z-pointu.

Čtěte více... Komentáře: 0

31
Leden
2018

Nová rubrika VIDEA

Přidáno: 31. 1. 2018 12:45:00 Počet shlédnutí: 936

Nová rubrika VIDEA Připravili jsme pro Vás novou rubriku Videa. Nyní můžete pohodlně vidět, jak naše přípravky vypadají v akci a kde je můžete použít.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info