Vše o nákupu

Jak nakupovat?

DETRAKTA s.r.o. byla založena v roce 2016 jako jedna z prvních společností, která se zabývá profesionálním využitím nanotechnologie v praxi. Nákup u nás je možný dvěma způsoby:

Koncový zákazník, který využívá nanopřípravky pro svou potřebu. V takovém případě si prohlédněte naše zboží na eshopu. Pokud si nevíte s výběrem produktu rady nebo potřebujete odbornou konzultaci, napište nám
Pokud máte zájem tyto výrobky dále prodávat, případně použít v další výrobě tak se prosím prohlédněte naší sekci Velkoobchod.

U nás si vyberete

Zabýváme se především nanoprodukty k ošetření různých povrchů a materiálů převážně impregnace textilu, dřeva, kamene, přes čisticí prostředky až po tekuté stěrače na auta. Vše je na bázi nanotechnologie s komplexními službami s tím spojenými. Řídíme se heslem "náš zákazník náš pán" a proto Vám rádi připravíme řešení na míru.

Náš cíl

Máme za cíl, stát se hlavním partnerem při zavádění nanotechnologie do světa praktického využití. Díky vylepšeným vlastnostem, které naše produkty nabízejí, chceme našim klientům pomoci získat konkurenční výhodu. Stejně tak chceme, díky prodloužené životnosti výrobků a materiálů, schopnosti zachovat jejich krásu a čistotu v každodenním životě, pomoci ušetřit náklady i koncovým zákazníkům.

Zároveň je naším záměrem, stát se spolehlivým informačním zdrojem, který přinese lidem co nejvíce údajů o této moderní a převratné technologii.

27
Duben
2018

AKCE - Doprava zdarma!

Přidáno: 27. 4. 2018 13:00:00 Počet shlédnutí: 1199

AKCE - Doprava zdarma! Máme pro Vás dobrou zprávu. DOPRAVA je ZDARMA

Čtěte více... Komentáře: 0

16
Květen
2018

Klikni zde

Přidáno: 16. 5. 2018 10:45:00 Počet shlédnutí: 847

Klikni zde Snažíme se Váš nákup ulehčit. Naše produkty jsou rozdělené do kategorií, tak aby jste našli přesně to, co hledáte. V levém panelu najdete produkty pro domácnost, automobily, stavby a další. Zde Vám jednoduše a jednotlivě vysvětlíme jaký produkt použít právě při impregnacích Vašeho povrchu.

Čtěte více... Komentáře: 0

21
Listopad
2017

Nové možnosti doručení zásilek

Přidáno: 21. 11. 2017 16:03:55 Počet shlédnutí: 808

Nové možnosti doručení zásilek Nyní si můžete nechat doručit vaše zásilky do Z-pointu.

Čtěte více... Komentáře: 0

31
Leden
2018

Nová rubrika VIDEA

Přidáno: 31. 1. 2018 12:45:00 Počet shlédnutí: 936

Nová rubrika VIDEA Připravili jsme pro Vás novou rubriku Videa. Nyní můžete pohodlně vidět, jak naše přípravky vypadají v akci a kde je můžete použít.

Čtěte více... Komentáře: 0

Přihlášení

Tato stránka používá cookies. Vice info